تماس جهت مشاوره رایگان : 02122263464


مشاوره رایگان 24 ساعته : 09120884318

a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 .
تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه حقوقی و مالیاتی کوشا می باشد .

09120884318

مشاوره رایگان 24 ساعته

02122263464

تماس برای مشاوره رایگان

فیسبوک

توئیتر

جستجو
فهرست

ثبت تغییرات شرکت ها

ثبت تغییرات شرکت ها

 

تمامي تغییرات و اخذ تصميم گيرى هاى مهم شرکت ها در مجامع عمومی عادی یا در مجامع عمومی فوق العاده و یا در جلسات هیأت مدیره انجام ميپذيرد.

نکته : چنانچه مجماع عمومی عادی در ۴ ماه اول پس از انتهای سال مالی تشکیل شود « عادی سالیانه » و در ماه های دیگر « عادی به طور فوق العاده » نامیده می شود .

الف – اختیارات مجامع عمومی فوق العاده کدامند؟

۱-افزایش و یا کاهش سرمایه شرکت

۲-تغییر در مفاد اساسنامه که می تواند در بر گیرنده : تغییر اسم شرکت، تغییر ضمینه فعالیت، تغییر آدرس شرکت، افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، تبدیل سهام به بانام و یا بی نام بودن، افزایش و  یا کاهش تعداد مدیران شرکت، تغییر در حد نصاب لازم برای تشکیل مجامع و سایر مواردی که مطابق قانون تجارت بتواند در اساسنامه تغییر ایجاد کند.

۳-انحلال و براندازی شرکت

ب- اختیارات مجامع عمومی عادی چیست

سایر مواردی که در بر گیرنده اختیارات مجامع عمومی فوق العاده نمی گردد  رد صلاحیت مجمع عمومی عادی می باشد که از جمله شامل : تعیین اعضای هیئت مدیره ( اصلی و علی البدل) تعیین بازرسین شرکت (اصلی و علی البدل) ، تصویب بیلان مالی شرکت، تعیین پاداش برای مدیران  و …

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات شرکت ها :

ارائه کپی مدارک هویتی اعضا شرکت در روزنامه رسمی اخرین تغییرات ثبت شده.

معمولا پس از ثبت شرکتها اتفاقات زیادی رخ خواهد می دهد  که باعث می گردد مالکان شرکت برای تغییر در روند شرکت اقدام کنند. از متداول ترین جا به جایی ها در شرکت ها، تغییر آدرس کنونی شرکت، تغییر ضمینه شرکت و الحاق ضمینه شرکت، نقل و انتقال سهام شرکت و ورود و خروج شرکا نیز هست. گروه وکلای موسسه حقوقی کوشا از تمامی جا به جایی ها و مسائل قانونی مرتبط با آنها شما را آگاه می کنند.

 

انتخاب مدیران شرکت

 

اطلاعات شرکت 

  1. استان و واحد ثبتی آن را باید انتخاب کنیم.
  2. یکی از کد های  ( ثبت شرکت و یا شناسه ملی را وارد کرده).

a

همین حالا درخواست دهید