تماس جهت مشاوره رایگان : 02122263464


مشاوره رایگان 24 ساعته : 09120884318

a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 .
تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه حقوقی و مالیاتی کوشا می باشد .

09120884318

مشاوره رایگان 24 ساعته

02122263464

تماس برای مشاوره رایگان

فیسبوک

توئیتر

جستجو
فهرست
 

ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای

ثبت شرکت کوشا،خدمات مالیاتی، و حقوقی > ثبت شرکت  > ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای

ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای

ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای

ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای ،بازاریابی چند سطحی و لایه لایه می باشد. در این روش از بازاریابی اشخاص حقیقی و یا حقوقی چند لایه از افراد بازاریاب یک محصول تا رسیدن به دست  مصرف کننده می باشد . در بسیاری از کشور ها همچون ایران بعضی از شر کت ها اقدام به فروش محصولات خود با استفاده از این روش بازاریابی کرده اند . روش کاری این شرکت ها و یا به عبارت دقیق تر روند این نوع بازاریابی انتخاب یک نماینده فروش می باشد که علاوه بر تبلیغ و فروش محصولات شرکت افرادی را نیز جذب نموده و برای فروش محصولات به آنها آموزش می دهد . نمایندگان فروش بعد از فروش محصولات شرکت به افراد زیر مجموعه درصدی از سود را به عنوان مزد و یا درصد خود دریافت می کنند و به همین ترتیب تمامی افراد زیر مجموعه نیز موقع فروش و بازاریابی محصول درصدی را به عنوان مزد دریافت خواهند نمود.

این اشخاص با توجه به نوع جایگاهشان در این هرم بازاریابی درصد های سود متفاوتی دریافت می کنند. پس طبیعی است هر کدام از افراد بازاریاب محصولات تنها یکی از کارها می باشد و برای دریافت سود بیشتر ملزم به شناسایی و تربیت بازریاب های دیگر و قرار دادن آن ها در زیر مجموعه خود می باشند و به این ترتیب این هرم همواره بزرگتر خواد شد، فروش محصولات شرکت افزایش یافته و سود بیشتری نصیب صاحبین شرکت می گردد و از این سود مبلغ تعیین شده ای به حساب بازاریابان شبکه ای و یا لایه های بازاریاب شرکت واریز خواهد شد.

فعالیت این شرکت ها بسته به بازار مصرف و نیاز جامعه و وجود مشتریان کالا و خدمات شرکت هرگز قطع نمیشود و فعالی این شبکه همواره می تواند گسترش یافته و حتی در مراحلی به سایر کشورها نیز گسترده شود.

ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید