تماس جهت مشاوره رایگان : 02122263464


مشاوره رایگان 24 ساعته : 09120884318

a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 .
تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه حقوقی و مالیاتی کوشا می باشد .

09120884318

مشاوره رایگان 24 ساعته

02122263464

تماس برای مشاوره رایگان

فیسبوک

توئیتر

جستجو
فهرست
 

ثبت شرکت حسابداری

ثبت شرکت حسابداری

ثبت شرکت حسابداری

ثبت شرکت حسابداری

علم حسابداری علمی است که از طریق آن و کمک آن تمامی رویداد های مالی در یک مجموعه اقتصادی مدیریت شده و تصمیم گیری های سود و زیان شرکت و انتخاب مسیر درست و امکان قضاوت و تصمیم گیری آگاهانه تنها با استفاده صحیح از این علم امکان پذیر می باشد. شرکت های حسابداری  در کنار بدنه اصلی سازمان ها و شرکت ها در حقیقت مشکلات مالی آنها را با انجام کلیه تراکنش های مالی آن شرکت و ثبت و نگهداری رویدادهای مالی به ترتیب وقوع و تجزیه و تحلیل ، طبقه و دسته بندی های مختلف و در آخر محاسبه سود و زیان و ریز هزینه های سازمان و ارائه ی آن به صورت گزارشات دوره ای کم نموده و به کلیه ذی نفعان درونی و بیرونی سازمان برای گرفتن تصمیمات مناسب و ارائه دادن راهکارهای منطقی با تکیه کردن به شناخت صورت های مالی خود ، یاری می نمایند.

این شرکت ها همچنین توانایی این را دارند که در نقش یک مشاور مالی و اقتصادی عمل نموده و بدون دخالت مستقیم در مباحث مالی شرکت ها با شناخت نقاط ضعف و قوت مالی آن به شرکت در مسیر دستیابی به کمال  کمک می نمایند.

برای ثبت شرکت حسابداری و یا امور مالی میبایست پس از تعیین نمودن موضوع فعالیت از جامعه حسابداران مجوز گرفته و بعد از آن به صورت یک شرکت سهامی خاص و یا شرکت با مسئولیت محدود آن را به ثبت برسانند.

جهت ثبت شرکت حسابداری به صورت شرکت سهامی خاص باید حداقل سه شخص به عنوان عضو هیئت مدیره و دو شخص به عنوان بازرس اصلی و علی البدل تعیین و معرفی شوند. از این اشخاص باید حداقل یک نفر کارشناس و یا کارشناس ارشد و یا دکتری حسابداری بوده و از بازرسین نباید هیچ یک نسبت فامیلی نزدیک با هر یک از سهامداران و یا مدیران شرکت داشته باشند .

ثبت شرکت حسابداری

ثبت شرکت حسابداری

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید